piątek, 18 września 2015

OPERACJA DESANTOWA "UCHODźCY"


Teksty zapożyczone z innych źródeł

Spis treści

Rozwiązanie problemu emerytów
"Pracowaliśmy całe życie i teraz zamiast płacić nam emerytury, każe Kijów do nas strzelać".

Kijów nie wymyślił prochu odnośnie roszczeń emerytalnych, to rozwiązanie jest propagowane już od dziesiątków lat przez syjonistyczną tzw. "lewicę", naturalnie na razie w odniesieniu do Gojów

- http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/fa.html#Attali

Jakby usłyszeli tego mędrka tzw. "uchodźcy" i ruszyli do szturmu na UE, usiłujących ratować system dolara, bo powiedziano im, że ich tam potrzeba.

Desant tzw. "uchodźców" to kolejna operacja naszych śmiertelnych wrogów z USA i Izraeala, którzy prowadzą wojnę przeciwko krajom UE a właściwie przeciwko nam, bowiem adminsitracja UE (weźmy choćby Juncker czy Merkel)  kooperuje z agresorami, że przypomnę tylko ostatnie operacje:
2001 - napad na Afganistan
2003 - napad na Irak
2007/8 - operacja "kryzys finansowy" w której Europa została okradziona w wielu bilionów euro, jedynie tzw. "ratowanie" banków kosztowało nas ok. 2 bilionów
2008 - napad na Osetię z udziałem Gruzji
2011 - napad na Libię, rozbicie funkcjonującej administracji państwa i zastąpienie jej zwalczającymi się bandami
2011 - napad na Syrię i utworzenie na jej terenie i terenie Iraku "Daesh" , w mediach nazwanego "państwem islamskim", pośrednictwo Turcji w handlu "Daesh" w Syrii jak też w przerzucie desantu "uchodźców"
2014 - zamach stanu w Kijowie, operacja "Majdan" i rozpętanie wojny przy polskiej granicy jak też morderczego dla gospodarek krajów UE embargo, jak też przerzut "uchodźców" z Ukrainy do Polski, źródła podają ok 500.000 Ukraińców w Polsce
2015 - spotęgowanie przerzutu desantu tzw. "uchodźców" islamskich, wyszkolonych przez "Daesh", do UE, wyżej wymienieni agenci agresora: Juncker i Merkel demonstrują dostatecznie swą funkcję V. kolumny.

Dopiero w świetle tego toku operacji można pojąć intencje agresora atakującego UE. który otoczył UE od wschodu i południa, w RFN znajduje się poza tym centrala dowodzenia na Europę i Azję z odpowiednimi tam stacjonującymi siłami.

- http://wiadomosci.onet.pl/forum/,1,2065445,183486134,czytaj.html

Agresor zainstalował piątą kolumnę w centralach rządowych nie tylko w RFN ale też we Francji czy Polsce.

Otwarcie bazy przerzutowej desantu w Libii wymagało likwidacji administracji państwa w 2011, w takich okresach czasu są planowane operacje wroga, o którym mówi jedna połowa polskiego POPiSu

- http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/pis-moze-tylko-przy-udziale-usa.html

że "może tylko przy udziale USA "

Znajdujemy się w stanie wojny, choć tego nikt nie zauważa

- http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/125662,imigranci-emigranci-i-polityka-swiatowego-syjonizmu#comment_1218559

to jest ta słynna silent war. Szejk z Malajzji tak naszkicował syjonistyczną historię XX wieku. Czas abyście się przebudzili, bo czekają was czasy krwawych ofiar.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz