niedziela, 27 kwietnia 2014

Czego nie wolno w tym medium publikować

Pozdrowinia dla moderatora, który tu zajrzał, tego cenzora na posterunku demokracji. 
Czego w tym medium nie wolno publikować, te teksty zostały odrzucone, zwykle wielokrotnie, n.p. interia należy bezspornie do gadzinówek 

Spojrzenie na ten SYSTEM

1. List prezydenta Boliwii Evo Moralesa do Szczytu Klimatycznego ONZ w Poznaniu w grudnniu 2008. (Cytaty)

2. Agenci na Ukrainie

3. Jestem zaskoczony

4. Jan Paweł jezszcze lepszy


6. Zachodni agenci w MSZ i MON apelują

7. No to jak, sepratyści czy terroroyści,

8. Państwo opresyjne Gowina

9. Czy to już Holokaust ?

10. MERKEL PODAJE KOPACZ KIERUNEK MARSZU

w bankier.pl

1. NaGO ale w ostrogachList prezydenta Boliwii Evo Moralesa do Szczytu Klimatycznego ONZ w Poznaniu w grudnniu 2008. (Cytaty)

"Siostry i bracia,
nasza Paczamama (Matka Ziemia) 1 jest dzisiaj chora. ... W ciągu dwóch i pół wieku zużyły tzw. kraje "rozwinięte" większą część kopalnych surowców energetycznych, które powstały w ciągu pięciu milionów stuleci. ... Dla kapitalizmu nie jesteśmy istotami ludzkimi tylko konsumentami. ... W rękach kapitalizmu zamienia się wszystko w towar: woda 2, ziemia, ludzki gen, z dawna powstałe kultury, sprawiedliwość, etyka, śmierć ... także samo życie."

Zmarły już Chavez: »Być może, iż wierzą w to, że mogą wywędrować na inną ziemię.« 3, "Należy tej »kulturze śmierci« przeciwstawić »kulturę życia«" ?


1 W pojęciu religijnym rdzennych mieszkańców takich krajów jak Boliwia, Peru czy też innych krajów sąsiedzkich jest Paczamama (też Pachamama, Matka Ziemia) obiektem głębokiego kultu.
2  Właśnie w Boliwii, w wielkim mieście Cochabamba koncern USA Bechtel sprywatyzował deszczówkę.
3  Typowe wyobrażenia koczowników, wynaturzenia koczowników, patrz holokaust.
  

Zadanie dla czytelnika.
Dlaczego tekst listu Moralesa nie został opublikowany w mediach w Polsce, także w internecie nie udało nam się znaleźć jego polską wersją. Czy nie zawiera ciekawych refleksji ?
Tekst przetłumaczono z wersji niemieckiej.


O wolności wypowiedzi w Wolnej Polsce, n.p. gadzinówka interia blokuje wszystkie teksty, które nie są z klucza propagandy okupantów, oto wyciąg:


Jestem zaskoczony
*****************

Netanjahu zna słowo "pokój", no chodiaż Judejczycy to bardzo pokojowa społeczność > http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/fb.html  zacytujmy choćby z biblii, patrz link, a można by mnożyć tego rodzaju przykłady.
27.04.2014   22:05

Agenci na Ukrainie
***************************
a kogóż tu znowu spotykamy

Chodorkowski został przez służby specjalne wysłany do Doniecka > http://de.ria.ru/politics/20140427/268368134.html , aby prowadzić rozmowy z tamtejszym kierownictwem pro rosyiskim, wg. Wikipedia (ang.) jego ojciec był Judejczykiem. Tym razem robi się na Rosjanina.

Facebook chce finansować radykalnego kandydata na przezydenta  >http://de.ria.ru/post_soviet_space/20140426/268365076.html , Facebook zamierza wywindować Olega Ljaschko, wg. Wikipedia jest Mark Zuckerberg Judejczykiem.

Aby nie być gołosłownym, załączono linki do źródeł.
27.04.2014  // 22:17

Jan Paweł jezszcze lepszy
*******************
Jan Paweł był jezszcze lepszy dla swoich "starszych braci w wierze"
> http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/cc.html#Usmiech

i przy tym dla globalizacji.
> http://wiadomosci.onet.pl/forum/prezydent-na-kanonizacje-jana-pawla-ii-uda-sie-raz,0,1121555,129811573,czytaj.html

Wszystko wskazuje na to, że jezuita Franciszek to nam dopiero pokaże.

bosman2002 przypomina nam, jak wielki wpływ na nasz los mieli Judejczycy, i ma racje, n.p. ten co fałszował polską monetę
> http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/cc.html#Efrai

w końcu też się przyczynił do rozpadu państwa i zaborów.

################

"Gen. W.  Skrzypczak uważa, że "granie obserwatorami OBWE" będzie trwało tak długo, jak długo będzie to w interesie Rosji."

równie słusznym jest:

"Inscenizacja banderowskich puczystów Jaceniuka w Kijowie będzie trwała tak długi, jak długo będzie to w interesie USA", wystarczy, że zaczęliby za bardzo podskakiwać i zostaną try miga zlikwidowani, także fizycznie, jak wskazują na to przypadki śmiertelne wśród ich przywódców, n.p tzw. Prawego Sektoru.

Rosyjscy separatyści w Ługańsku dali puczystom Jaceniuka i banderowców w Kijowie ultimatum: w terminie do 29.04.14 godz. 14 spełnienia żądań "Amnestierung aller politischen Häftlinge, ein Referendum, die Annullierung der Erhöhung der Preise und Tarife und die russische Sprache " (amnestia dla wszystkich więźniów politycznych, referendum, przywrócenie dawnych cen (podniesionych na żądanie MWF) i przywrócenie języka rosyjskiego), inaczej będą puczyści w Kijowie traktowani jako "wrogowie ludu i zbrodniczy" i "Zjednoczona Armia Południowowschodnia" przejdzie do aktywnych działań.
""Ponawiamy apel o natychmiastowe i bezwarunkowe uwolnienie porwanych członków OBWE'' - głosi dzisiejsze wspólne oświadczenie polskiego MSZ i MON", w tym długoletniego, bo od czasu wojny w Afganistanie, współpracownika wywiadu brytyjskiego MSZ Sikorskiego. Naturalnie, że nie tylko ta kanalia bohater narodowy płk. Kukliński sprzedał nas USA, jest dość takich w MONie i innych służbach, jak wskazuje inny pułkownik.

Znamiennym jest, że wszystkie bez wyjątku media systemu, w tym naturalnie takie gadzinówki jak "GW"no, ... i reszta tej swołoczy z onetem, czy interią włącznie, robią swoją krecią robotę, tzn. ludziom wodę z mózgu.

"MSZ i MON ponawia apel" i tyle te błazny też mają do gadania.

Racja stanu Polski polega na tym, aby możliwie z dala trzymać się od bandyckich banderowców i agentów USA i UPA w Kijowie. Ale w Polsce nie brakuje kanalii, choćby taki "artysta" Kukiz..

My apelujemy do zdrowego rozsądku Polaków i ich instynktu samozachowawczego, są podstawy, aby wierzyć w ten zdrowy rosądek, społeczeństwa na Zachodzie łażą nadal jak barany do tej szopki tzw. wyborów. Bardziej zaawansowanym można rekomentdować zapoznanie się z metodami panowania nad społeczeństwem i systematycznego ogłupiania, czego jesteśmy aktualnie świadkami .No to jak, sepratyści czy terroroyści,

--> http://kdgwna.blogspot.com/2014/04/czego.html

no bo w niezawodnym źródle doniesień jak Interia

--> http://pppolsku.blogspot.com/2012/02/fi.html

raz piszą tak, raz tak, że się już pogubiłem ? Pomóż interio, no bo w "GW"nie

--> http://www.gazeta.pl/0,0.html

też taka sama mieszanina.

wysłane 3 razy  30.04.2014  9:03  9:17  9:26

PowrótPaństwo opresyjne Gowina -- ale przypomnijmy wcześniejsze spostrzeżenia: "mamy w Polsce bardzo opresyjne państwo", to rzadki przypadek, że jestem gotów politykowi przyznać rację -- http://wiadomosci.onet.pl/forum/awantura-w-sejmie-na-temat-paktu-fiskalnego,0,816290,100053961,czytaj.html  -- jedynie intensywna działalność mediów  -- http://pppolsku.blogspot.com/2012/02/fi.html   --  potrafiła przemianować to "państwo opresyjne" w państwo demokratyczne, to po co było zamieniać PRL na  "państwo opresyjne" ? Ciekawe, czy "Polak mądry po szkodzie" -- Powiem więcej niż Gowin, Polska jest państwem zarządzanym przez PPZ  pod dyktando z zewnątrz. Szczegóły patrz link --http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html -- Ten tekst jest zgodny z zasadami wolnej dyskusji. -- 20.07.14 -19:30, 19:35, 19:44

do tematu Gowin: Państwo jest w opłakanym stanie

Czy to już Holokaust ? -- "13 izraelskich żołnierzy zostało zabitych dziś w atakach w Strefie Gazy" -- http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/fb.html  -- czy można to już uznać za holokaust ? Zdania są podzielone. -- Ten tekst jest zgodny z zasadami wolnej dyskusji.-- 20.07.14 -19:39,  19:43

do tematu

____
MERKEL PODAJE KOPACZ KIERUNEK MARSZU -- taki powinien być właściwie tytuł tego doniesienia. -- w końcu pani Merkel musiała zupełnie jak widać zdezorientowanej pani Kopacz przekazać dyspozycje  MWF --  http://pppolsku.blogspot.de/2012/03/lexde.html#MWF -- które otrzymała dla Polski. Pani Merkel została przez MWF powołana (na spotkaniu Bilderbergów  -- http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Bilderberg  -- w 2005 roku w RFN) do pełnienia funkcji koordynacji w UE. --  To wystąpienie pani Kopacz znakomicie ilustruje wielkie znaczenie Polski i jaką rolę ma strukturach imperium -- http://pppolsku.blogspot.com/2012/01/fh.html -- do odegrania wzgl. odgrywa już dziś.. --  10.10.2014  15: 49

Ten tekst zostaö po paru godzinach przez Interia skasowany, to pozwala czytelnikowi rozpoznać, co wolno a co jest zabronione w niezależnych mediach, także co wolno mu wiedzieć a co jest w tym demokratycznym reżymie zabronione.

w bankier.pl---
NaGO ale w ostrogach

"Piotr Kosiewski z Fundacji im. Stefana Batorego ", to ten z  NGO czyli prywatnej fundacji Sorosa i innych z elitarnej grupy demokratów MWF

"Nie jesteśmy ministrami, ani urzędnikami, ale reprezentujemy setki tysięcy osób, dla których sprawa demokratyzacji Ukrainy jest ważna" , tym bardziej, że chodzi o tę demokrację

 Naturalnie jako przyjaciele, życzymy ludziom z krainy U takiego samego losu, jak ten, który nas  spotkał
"Poroszenko złożyła podziękowania za okazaną pomoc " oligarsze Poroszenko i innym oligarchom, którzy są od lat w trakcie wdrażania demokracji w krainie U, przez przejęcie majątku  społecznego i  uzależnienie mieszkańców od nich.
19.12.2014  19:10

skasowana przez bankier.pl 
"~CloneXY
(wiadomość usunięta przez moderatora)"2 komentarze:

  1. Na Interii jezeli piszesz krytyczne komentarze to musisz pisac nie Zyd tylko Rzyd i zrobic troche bledow ortograficznych i twoj komentarz sie ukaze - bo przeciez tylko nieuki moga krytykowac USrael i pejsatych

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuę za radę, niestety dopiero dziś zauważyłem ten komentarz.

    OdpowiedzUsuń